לא מצליחים להיפטר מכאבי הגב שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם.
במדריך המקיף לכאבי גב ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות טיפול אפוסתרפיה למניעת כאבים בגב ושיפור התפקוד היומיומי. מחקרים מוכיחים כי שיטת אפוסתרפיה יעילה ושיעורי ההצלחה שלה גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 40,000 מטופלים בארץ ובעולם בכל הגילאים ובאתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבי הגב להפריע לכם לחיות.
מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא כל התחייבות!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
-

אודות

אודות אתר כאבי גבקיימים אתרים רבים אשר מכילים מידע על כאבי גב, אולם אין אתר אחד אשר מרכז את כל המידע ואת כל אפשרויות הטיפול בכאבי גב.
הכאבי גב הינם אחת הבעיות השכיחות ביותר כיום, כ- 80% מהאוכלוסיה כבר סובלים ועוד יסבלו בעתיד מכאבי גב, בין אם כאבי גב אקוטיים או כאבי גב כרוניים.

כאבי גב הם הסיבה העיקרית להיעדרות מהעבודה, ויש לכך השלכות רבות וכואבות, הנזק הכלכלי שנגרם לסובל מכאבי גב הינו עצום, במיוחד במצב הכלכלי של ימינו.

ישנם גורמים רבים לכאבי גב. תוכלו לקרוא מהם כאן.

הדרכים לטיפול בכאבי גב מגוונות מאוד.

ישנה הרפואה המודרנית שכוללת טיפולים לא חודרניים (כמו פיזיותרפיה) וטיפולים חודרניים (ניתוחים)  וישנה הרפואה המשלימה הכוללת עיסוי רפואי, רפואה סינית וכו.

תוכלו לקרוא על כל הדרכים לטיפול בכאבי גב כאן.

באתר ניתן למצוא מידע מקיף החל ממבנה הגב, הגורמים וסוגי הבעיות אשר גורמים לכאבי גב וכלה ובשיטות וטיפולים אשר עומדים לרשותנו כיום.

 

הרפידות הביו-מכאניות של אפוסתרפיה – מבט מהצד ומלמטה:

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים, גב, קרסול וירך

טיפול אפוסתרפיה לכאבי ברכיים, גב, קרסול וירך